Kilépés az archivumból
   









 
AFTER PARTY
ARANYOSI PÉTER
ARTISTA SHOW
 
BÁBAKALÁCS BÁBSZÍNHÁZ, PÉCS
BAB TÁRSULAT, BUDAPEST
BAKARASZ BÁBOLDA, BUDAPEST
BÁRKÁNYI DUÓ
BARTHA TÓNI, GÖD
BELICZAI BALÁZS, KOVÁCS ANDRÁS
BENK DÉNES, SZABÓ KRISTÓF
BOZSIK YVETTE TÁRSULAT, BUDAPEST
BUDAPEST KLEZMER BAND
BUKTA IMRE ÉS PALKÓ TIBOR
BURATTINO BÁBSZÍNHÁZ, NYÍREGYHÁZA
 
CALCUTTA TRIÓ
CIRÓKA BÁBSZÍNHÁZ, KECSKEMÉT
CSEKK ISTVÁN
CSERNÁK DUÓ
 
DALSZÖVŐ EGYÜTTES
DÍJKIOSZTÓ GÁLA
DJ KOKALO
DONGÓ EGYÜTTES
DÓSA MISI
DUST EGYÜTTES
 
ESZENYI PRODUKCIÓ, BUDAPEST
 
FÁBRY SÁNDOR
FERENCZY ZSOLT
FF4 FORMÁCIÓ
FIGURINA ANIMÁCIÓS KISSZÍNPAD, TINNYE
FODOR CSABA
FOLKFUSION BAND
FOTÓFOGYATKOZÁS
FUNK&CREAM EGYÜTTES
 
GÁRDONYI GÉZA SZÍNHÁZ, EGER
GÖRICE NÉPZENEI EGYÜTTES
GYÖRGY GABRIELLA
 
JOHNNY CLEGG
JOHNY
JÖVŐ7EN FOLYTATJUK
JUAN CARLOS CÁCERES
 
KALÁKA
KALAMAJKA BÁBSZÍNHÁZ, MISKOLC
KÁLLAI KATALIN
KAPOSVÁRI EGYETEM MŰVÉSZETI FŐISKOLAI KAR, III. ÉVFOLYAM, SZÍNÉSZ OSZTÁLY
KARIKATÚRA-KAVALKÁD
KARIKATÚRA-KAVALKÁD
KARIKATÚRA-KAVALKÁD
KARIKATÚRA-KAVALKÁD
KARIKATÚRA-KAVALKÁD
KATÁNG
KATONA JÓZSEF SZÍNHÁZ, BUDAPEST
KATONA JÓZSEF SZÍNHÁZ, KECSKEMÉT
KAZÁR TICIÁNA–CSERNÁK TIBOR DUÓ
KEMÉNY HENRIK, BUDAPEST
KEREKES BAND
KERTÉSZ DUÓ
KISS ÁDÁM
KLASSZIK FUVOLA DUÓ
KOCANI ORKESTAR
KOVÁCS ANDRÁS, BELICZAI BALÁZS
KROKE
 
LÁDAFIA BÁBSZÍNHÁZ, BIATORBÁGY
LANGALÉTA GARABONCIÁSOK, KISKUNFÉLEGYHÁZA
LANGALÉTA GARABONCIÁSOK, KISKUNFÉLEGYHÁZA
LITKAI GERGELY
 
MACI LAKATOS TRIÓ (JAZZ )
MADÁCSY ISTVÁN
MAKÁM
MAKÁM
MÁRKUSZÍNHÁZ, PÉCS
MÁRKUSZÍNHÁZ, PÉCS
MASKARADES
MASKARÁS CÉH, KECSKEMÉT
MEGNYITÓ ÜNNEPSÉG
MERT KELL EGY HELY
MESEKERT BÁBSZÍNHÁZ, NYÍREGYHÁZA
MÓCSÁN ESZTER
MÚZEUM 60 EGYÜTTES
MŰVÉSZETI SZAKKÖZÉPISKOLA FÚVÓS KVARTETT
 
NAPRA
NÜANSZ JAZZ EGYÜTTES
NYÍRSÉG CIGÁNYZENEKAR
 
OLAJOS GÁBOR
 
ÓPERENTZIA EGYÜTTES
 
ÖRKÉNY ISTVÁN SZÍNHÁZ, BUDAPEST
ÖRKÉNY SZÍNHÁZ, BUDAPEST
 
OROSZ CSABA
ORT-IKI BÁB- ÉS UTCASZÍNHÁZ, DEBRECEN
 
PÁL ISTVÁN „SZALONNA” ÉS BANDÁJA
PÁMERNÉ KELEMEN ANITA
PANNÓNIA KLEZMER BAND
PANTOMIMESEK
PANTOMIMESEK
PAPP ILDIKÓ
PATRIARCAS DE LA RUMBA
PINTÉR BÉLA ÉS TÁRSULATA, BUDAPEST
PIROS ORR BOHÓCDOKTOROK
PYROTRIUMPH
 
RABASA
RABASA
RADNÓTI SZÍNHÁZ, BUDAPEST
RÁK BÉLA COMBO
RÉGI ZENE EGYÜTTES
RENÉ AUBRY
ROMANO DROM
ROMANO DROM FEAT ROMANESTHAN
ROSTA FÚVÓSÖTÖS
RÓZSA PRODUKCIÓ JAZZ DUÓ
 
SEJKÓCZKI NÁNDOR
SFORZATO ÉNEKEGYÜTTES
SMOKING KILLS EGYÜTTES
SZABÓ ATTILA
SZÁJRÓL SZÁJRA
SZINETÁR MIKLÓS
SZOMBATHELYI KÖTÉLUGRÓ KLUB
SZUPKAY VIKTOR
 
TALAMBA ÜTŐEGYÜTTES
TAMÁS ANDREA ÉS TAMÁS ATTILA DUÓ
TÁP SZÍNHÁZ, BUDAPEST
TÉCSŐI BANDA
TÉRSZÍNHÁZ, BUDAPEST
TOUMANI DIABATÉ’S SYMMETRIC ORCHESTRA
TÜNET EGYÜTTES (SZABÓ RÉKA TÁRSULATA), BUDAPEST
 
ÚJ SZÍNHÁZ, BUDAPEST
 
VANNÁS NÉPZENEI EGYÜTTES
VIDÁM SZÍNPAD, BUDAPEST
VIVACE KAMARAZENEKAR
VOJTINA BÁBSZÍNHÁZ, DEBRECEN
 
WLC ZENEKAR
 
ZAPPE LÁSZLÓ
ZENITH EGYÜTTES
ZSONGLŐR BEMUTATÓ


KAPCSOLAT: info@happyartfestival.hu